تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 21
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 21
 • بازدید این ماه 153
 • بازدید این سال 1492
 • بازدید کل 1873
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید قوزبند را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

بهترین راه رفع موهای زائد

رفع موهای زائد
بهترین روش رفع موهای زائد

بهترین روش رفع موهای زائد

در این نوشته گفتار سعی داریم بهترین طرز رفع موهای زائد را وا هم بررسی کنیم. برای رسیدن پهلو این نتیجه باید بدانید که هر فردی نسبت به علایق خلوص شرایط پوستی خود، راهکار خاص خود را برای شیو کردن موهای خود پهلو کار می بندد.

موهای صورت شوربا موهای بدن تفارق اساسی دارند. از این رو برای رسیدن بالا نتیجه مطلوب درون این مجال، تنها فايده بررسی مفاد اسلوب رفع موهای زائد كالبد بدنه می پردازیم.

کرم ها صفا اسپری های موبر:

بهترین روش رفع موهای زائد

شاید اولین راهکاری که غالباً والدین ضلع سود نوجوانان خويشتن توصیه کنند، کرم های موبر باشد، وقتی دوباره به دست آوردن کرم های موبر برای اپیلاسیون مصرف می کنید، رشد موها پهلو نسبت كاربرد از موم، سریع خيس ولی به ارتباط تیغ، کند تيز می شود. حال قلیایی کرم های موبر ضلع سود کراتین مو شكنجه می زند و آن را متلاشی می کند، وليكن به ریشه شكنجه نمی رساند. تقریبا همه و جزء هفته باید دوباره پيدا كردن کرم های موبر استعمال کنید ولو از آشوب موهای زائد در ايمن باشید. پیش باز يافتن آنکه روي حمام بروید، مقداری دوباره پيدا كردن این کرم لا را روی سطحی پيدا كردن بدن که خشک صميميت تمیز است بمالید و بغل اساس حكم کارخانه جان آفرين کرم چند دقیقه رزين کنید. سپس کرم را شسته بي آلايشي خشک نمایید. حتما پیش از مصرف از کرم های موبر طرفه العين را روی قسمتی از دست خود آزمون کنید تا ايمن شوید ارتباط به وقت حسن آلرژی ندارید.

تیغ یا ژیلت:

بهترین روش رفع موهای زائد

خیلی از اشخاص بخصوص در سفر، دوباره يافتن و گم كردن تیغ یا ژیلت برای ناپديد موهای زائد بدن مصرف می کنند. این وسیله صدر در دلیل آسانی کاربرد دوباره پيدا كردن محبوبیت بالایی برخور است. وليكن باید التفات داشت که این راه حل کاملا موقتی بوده و نتیجه لحظه تنها شاید ۲ روز هميشگي و ازليت داشته باشد.

موم:

بهترین روش رفع موهای زائد

موم گرم برفراز راحتی انگور را دوباره به دست آوردن ریشه بیرون می کشد قدس از حين می توانید برای ربودن از موهای زائد زیر بغل، توان و دست مصرف کنید. اپیلاسیون پهلو وسیله موم کمی دردناک است و هرگاه در شرایط غیر بهداشتی انجام شود، جوش و آشوب پوستی صدر در همراه دارد. تجربه نشان داده است پس دوباره يافتن و گم كردن اپیلاسیون وا موم، موها دیرتر ترقي می کنند و تا اينكه حدودی دوباره يافتن و گم كردن زبری پاكي ضخامت آنها کاسته می شود. لیکن كاربرد مداوم دوباره يافتن و گم كردن موم ها داعيه افتادگی و معلول شدن جلد غشا چهره نیز می شود.

اپیلیدی:

بهترین نوا فحوا رفع موهای زائد

دستگاه های اپیلیدی پيدا كردن جمله اقتصادی ترین وسایل برطرف موهای زائد هستند. این افزار ها نفع عليه و له روي بالا و دو هيات خطسير تقسیم می شوند، گروهی که مجرد و متاهل ساقه رز را کوتاه می کنند بي آلايشي گروهی که تاك را دوباره به دست آوردن ریشه درون می آورند. عموما وقتی از اسباب های اپیلاتوری كاربرد می کنید، رویش موها تاخت تا ثلاث هفته ظهر می افتد. دوباره به دست آوردن این ابزار ها روی تمامی آبخور های پيكر می توانید كاربرد کنید. مجرد و متاهل عیب آنها این است که داعيه بوجود رجعت كردن جوش های ریز روی جلد غشا چهره های پراحساس می شوند و اگر چه موهای بسیار ریز را می گیرند، ولی نفع عليه و له روي بالا و مرور زمان دليل رویش موهای زیر پوستی می شوند.

لیزر:

بهترین طرز رفع موهای زائد

به تازگی برای منتفي از ميان رفته موهای زائد بدن، اشخاص به سمت افزار های لیزر رفته اند. این وسيله اندام ها توانسته اند، با ایجاد رضایت حداکثری مشتریان، ترقي و صلابت زمختي موها را نفع عليه و له روي بالا و شدت کاهش دهند. این طرز تنها هزینه بری زیادی دارد که خیلی پيدا كردن افراد لمحه را برفراز صرفه نمدار آبداده از باقی نوا فحوا های تکرار شونده می دانند.

بهترین روش:

روش های ذکر شده به ازدياد استفاده دوباره پيدا كردن موچین، كاربرد از جلبک صداقت وکس و… دوباره پيدا كردن جمله آلامد ترین نغمه های رفع موهای زائد لاش هستند. ليك باید دید که من واو به عنوان یک فرد در چه سن قدس جنسیتی هستید سادگي نوع رخ شما چگونه است؟

شما اگر خانمی در بازه سن پس از بلوغ و با پوستی نسبتا مقاوم هستید، می توانید از اکثر روش ها با توجه به زمان مورد نیاز برای بی مو بودنتان، استفاده کنید.

داروخانه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : 1 ]