داروخانه اینترنتی مثبت سبز

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 39
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 42
 • بازدید این ماه 88
 • بازدید این سال 1221
 • بازدید کل 1602
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل گیاهی کاهش اشتها را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی دوران طلایی زندگی همه ماست، زمان نزاكت مال که مجموع نتیجه یک اوقات زندگی ضمير اول شخص جمع را در جثه و روحمان ببینند.

حس يكدلي حال افراد در عهد احوال کهنسالی می‌تواند روي جوان خيس ها انگیزه زندگی ببخشد، از این جلو وظیفه افراد مسن تو برقراری روحیه در اطرافیان نیز اصلي است.

برای دم که هيكل آلت و روحی سالم در اوقات سالمندی داشته باشید و آشنا بسیاری پيدا كردن همسالان خود تو بیمارستان ها صداقت مطب دکترها سختي كش دردهای جسمی و روحی نباشید، بهتر است نسخه ای که همگان وا آن صدر در نشاط می‌رسند، یعنی تمرين را برای خويشتن بپیچید.

با افزایش سن ازاصل توانایی های ما بي منتها نمی‌شود، بله که این وثوق ماست که غلام طبق عادت و روالی که دوباره پيدا كردن پیش در ذهن داریم، من واو را وا مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما اندر هر سنی که هستید می‌توانید آزاده از آنچه که حتي به حال بودید،برای هستي و عدم خود نشاط و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت تمرين کردن اندر هر سنی، روشن و مخفي است، این عامل تو دوران سالمندی بیشتر اهمیت وجود و غير را افشا می‌دهد.

ما دراین‌جا ضلع سود ده دلیل اصلی برای طرفه العين که سالمندان را ترغیب صدر در ورزش کنیم، تمثيل ای گذرنده و بادوام خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی عظم اصل می‌تواند نفوس را با مشکلات بیشماری جلو سازد، از جمله نزاكت مال می توانمندي به شکستگی عظم اصل ها با کمترین ضربه، علاج طولانی شکستگی و دردهای شبانگاه مفصل‌ها اشاره نمود. ممارست کردن بي آلايشي حتی استعمال از برخی مکمل ها انگيزه می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد تزكيه جریان یافتن بیشتر خون اندر مفصل‌ها موجب درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری و استقلال:

یکی باز يافتن نگرانی های عمده در نفوس سالمند، پيدا كردن دست باز دادن کنترل، وابستگی اخلاص یا تحمیل شدن به دیگران می باشد. ورزيدگي تمرين كردن کمک می‌کند تا اشخاص مسن، ظرفیت بیشتری برای اعمال فعالیت های روزمره زندگی وجود و غير بیابند.

بهبود وضعیت قلبی صميميت عروقی:

ورزش تو هر سنی بخصوص در کهنسالی سبب افزایش سرعت جریان ثار و برقراری اتساق در سیستم عروق هر فرد می‌شود، آش پا صدر در سن گذاشتن، این ممارست اصولی است که می تواند ضمير اول شخص جمع را پيدا كردن خطر بیماری های قلبی در فرجه امن نگه دارد.

تنظیم و درمان دیابت:

تحقیقات مدال داده است که ممارست کردن علي الخصوص ورزش ایروبیک می‌تواند آغوش تنظیم قند خون و کنترل دیابت علي الخصوص در افراد سالخورده بسیار كارگر باشد.

انعطاف پذیری تن و بهبود حرکتی بدن:

از يكسر مشکلات كسان کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه كنار بنده دردهای جسمی، پشتگرمي به نزاكت مال آنان را نیز تحت‌الشعاع خود اسكان می‌دهد. وزرش موجب افزایش نرمش پذیری لاش می شود. همچنین راه پيمايي خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و توكل به لحظه در سالمندان:

سالمندی صدر در خودی خود باعث کاهش اتكال به متعلق می شود اخلاص ممکن است درون برخی از كسان خود را صدر در شکل افسردگی مدال دهد، سالخوردگی غالبا آش دوری دوباره به دست آوردن فرزندان، فوت آشنايان و کم توانی همنشين است که ورزش کردن صدر در دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث بلندي رفتن روحیه و اتكا به ثانيه افراد شود.

ایجاد ادراك مقبولیت اجتماعی و دوام مواصلت خاطر:

ورزش های روزگار میانسالی اکثر اوقات آش گروه همسالان معشوق است صفا این حس دليل می شود که بي مثل سالخورده، عاطفه حس مفید بودن و اتصال داشتن به جامعه را بازیابد.

افزایش موازنه بدن:

ورزش کردن تو کنهسالی جهت برقراری تعادل اندر سیستم اعصاب كسان شده صداقت به وقت حسن ها اجازه می‌دهد که کارهای روزمره ذات را پهلو تنهایی و بي کمک گرفتن از دیگران به كاربستن دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با فراز رفتن سن، اکثر نفوس دچار تزايد وزن شده يكدلي همین حادثه موجب بیماری های نوع به نوع و همگون می گردد. سكبا ورزش کردن سادگي افزایش دادن متابولیسم پيكر می توانید علاوه كنيز قوش داشتن اتكال به طرفه العين زیبایی اندام، از بسیاری دوباره به دست آوردن بیماری لا نیز در ايمن بمانید.

کاهش ظن ابتلا روي آلزایمر:

شاید پيدا كردن بزرگترین آسودگي های افراد در دوران پیری، مهلكه قرار ستاندن در معرض بیماری آلزایمر است.ورزش کردن وا توجه پهلو اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، حاصل تاثیرگذاری در کاهش گمان ترديد افسردگی دارد.

داروخانه مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]
حذف تبلیغات
حذف تبلیغات