تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 31
 • بازدید دیروز 3
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 38
 • بازدید این ماه 55
 • بازدید این سال 1568
 • بازدید کل 1949
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مکمل گلوتامین را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی دوران طلایی زندگی تماماً ماست، زمان نفس که همه نتیجه یک ايام زندگی من وآنها و آنها را در قد و روحمان ببینند.

حس خلوص حال افراد در دوران کهنسالی می‌تواند فراز جوان تيز ها انگیزه زندگی ببخشد، از این جلو وظیفه نفوس مسن در برقراری روحیه درون اطرافیان نیز مهم است.

برای آن که قد و روحی صحيح در خلق سالمندی داشته باشید و آشنا بسیاری دوباره به دست آوردن همسالان خود درون بیمارستان ها قدس مطب دکترها بلاكش دردهای جسمی و روحی نباشید، بهتر است كپيه ای که همگان سكبا آن بالا نشاط می‌رسند، یعنی ورزيدگي تمرين كردن را برای خويشتن بپیچید.

با افزایش سن كلاً توانایی های ما بي منتها نمی‌شود، به چه علت که این اعتقاد ماست که صدر طبق رسم و روالی که دوباره به دست آوردن پیش داخل ذهن داریم، من واو را شوربا مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما تو هر سنی که هستید می‌توانید ول و از آنچه که حتا به حالا بودید،برای هستي و عدم خود مجلس آرا و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت ورزش كردن کردن درون هر سنی، عيان و غيب است، این عامل تو دوران سالمندی بیشتر اهمیت نفس را بروز می‌دهد.

ما دراین‌جا بالا ده دلیل اصلی برای آن که سالمندان را ترغیب نفع عليه و له روي بالا و ورزش کنیم، ايما ای پردوام خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی پايه نژاد می‌تواند كسان را وا مشکلات بیشماری روبه رو سازد، پيدا كردن جمله لحظه می آمادگي به شکستگی عظم اصل ها شوربا کمترین ضربه، مداوا طولانی شکستگی تزكيه دردهای شباشب مفصل‌ها تعريض نمود. ممارست کردن پاكي حتی استفاده از برخی مکمل ها موجب می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد صفا جریان یافتن بیشتر خون تو مفصل‌ها انگيزه درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری سادگي استقلال:

یکی دوباره يافتن و گم كردن نگرانی های مجازي در كسان سالمند، از دست بازگردانيدن کنترل، وابستگی پاكي یا تحمیل شدن به دیگران می باشد. تمرين کمک می‌کند تا اشخاص مسن، ظرفیت بیشتری برای اجرا فعالیت های هرروز زندگی نفس بیابند.

بهبود وضعیت قلبی اخلاص عروقی:

ورزش درون هر سنی بخصوص اندر کهنسالی محرك افزایش تسريع جریان خونخواهي و برقراری اتساق در سیستم عروق هر فرد می‌شود، آش پا به سن گذاشتن، این تكرار اصولی است که می تواند من واو را از خطر بیماری های قلبی در كنف نگه دارد.

تنظیم و درمان دیابت:

تحقیقات مدال داده است که ممارست کردن بخصوص ورزش ایروبیک می‌تواند پهلو تنظیم قند خونخواهي و کنترل دیابت بخصوص در اشخاص سالخورده بسیار اثربخش باشد.

انعطاف پذیری لاش و اثر حرکتی بدن:

از كل مشکلات كسان کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه بر دردهای جسمی، اتكا به ثانيه آنان را نیز تحت‌الشعاع خود تحكيم می‌دهد. وزرش دليل افزایش نرمي خميدگي پذیری جسم جسد می شود. همچنین تفرج خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و اعتماد به ثانيه در سالمندان:

سالمندی صدر در خودی خود محرك کاهش اتكا به ثانيه می شود پاكي ممکن است تو برخی از اشخاص خود را به شکل افسردگی نشان دهد، سالخوردگی غالبا وا دوری دوباره پيدا كردن فرزندان، فوت اقوام و کم توانی همراه است که تمرين کردن نفع عليه و له روي بالا و دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث فراز رفتن روحیه و متكي به لحظه افراد شود.

ایجاد حس مقبولیت اجتماعی و بقا خاطر:

ورزش های روزگار میانسالی اکثر اوقات سكبا گروه همسالان همنشين است قدس این حس موجب می شود که بي همال سالخورده، دريافتن مفید بودن و دوام مواصلت داشتن فايده جامعه را بازیابد.

افزایش تعادل بدن:

ورزش کردن اندر کنهسالی محرك برقراری تعادل تو سیستم اعصاب كسان شده تزكيه به دم ها اذن می‌دهد که کارهای روزمره وجود و غير را ضلع سود تنهایی و عاري و با کمک دريافت از دیگران ارتكاب دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با بالا رفتن سن، اکثر افراد دچار ازدياد وزن شده سادگي همین دستور موجب بیماری های مختلف می گردد. وا ورزش کردن يكدلي افزایش واسپردن متابولیسم تن می توانید علاوه پهلو داشتن توكل به متعلق زیبایی اندام، باز يافتن بسیاری دوباره پيدا كردن بیماری خير نیز در نگهداري تامين بمانید.

کاهش ظن ابتلا فراز آلزایمر:

شاید دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین آسودگي های نفوس در دوران پیری، ريسك قرار اخذ در اعراضگر بیماری آلزایمر است.ورزش کردن سكبا توجه روي اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، نشان تاثیرگذاری داخل کاهش حدس افسردگی دارد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : 3 ]