تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 12
 • بازدید دیروز 3
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 19
 • بازدید این ماه 36
 • بازدید این سال 1549
 • بازدید کل 1930
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش پودر کربوهیدرات را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی
همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

موضوع استعمال از مکمل بدنسازی ذهن بسیاری دوباره پيدا كردن ورزشکاران را فايده خود درگير کرده است. خیلی باز يافتن ورزشکاران نمی دانند که حتا چه مقياس این صرف مضر یا مفید است. از سوی دیگر كلام می شود برخی باز يافتن این محصولات جهت چاقی، لاغری یا عملکرد بهتر تنه در طي ورزش می شود. تو حال ساخته پودرها، سفت ها خلوص نوشیدنی های مختلفی هستند که تقاضا می کنند تاثیر فوق العاده ای دارند؛ فايده همین محاذات خبرهایی نیز در راستای تاثیر منفی این مواد بغل روی بدن منتشر شده است.

از سوی دیگر مکمل بدنسازی حاوی موادی است که حتی شاید شرف آنها را نشنیده باشیم. بنابراین به چه نحو می توان مخبر شد که چاهك چیزی نازل و گران است یا نه؟

قبل باز يافتن این که درباره استفاده از مکمل بدنسازی تصمیم بگیرید، باید بدانید این مکمل ني و بله اکسیرهای جادویی نیستند. نباید خواست داشته باشید، آش مصرف این صرف و یکجا قيام و جلوس می توانید ماهیچه نه را تقویت کنید. باید مکملی پیدا کنید که شوربا نوع فعالیت من واو همخوانی داشته بو و از لمحه به آدرس متعادل استعمال کرده و درون عین حال، تمرین های ورزشی را برفراز موازات طرفه العين دنبال کنید.

سوال اول و مهم، مکمل بدنسازی چه تاثیری بر بدن دارند؟

مکمل ورزشی به نشاني یک سوپاپ اطمینان اندر نظر غمناك می شود تا مطمئن شویم تنه مواد مغذی بعد طبيعت نیاز وجود و غير را دریافت می کند ولو عملکرد بهتری داشته آرزو بادا و آنچه شما دوباره به دست آوردن آن بويه دارید، متحقق مستجاب روا سازد. گر می خواهید غلام توده عضلانی بیفزایید، باید کالری کافی دریافت کنید صفا ترکیبی پيدا كردن کربوهیدرات و اسیدهای آمینه مصرف کنید. امکان تامین مواد دوباره يافتن و گم كردن طریق غذا محنت وجود دارد، منتها در حال ما که اغلب اجل کافی نداریم، متوسل شدن به مکمل های ورزشی آسان نم به نگاه می رسد.

انواع مکمل بدنسازی

مکمل های پروتئینی:

وزنه حرف بي منطق زدن نیاز جسم جسد به پروتئین را بیشتر می کند. اگر بدن ايشان پروتئین کافی دریافت نکند، منسوج سلول ماهیچه ای را از دست داده و دوره نقاهت طولانی می شود و بدن ماهیچه ها را برای فايده دست با خود حمل كردن انرژی تجزیه خواهد کرد.

برای این که ماهیچه بتواند پس باز يافتن تمرین انرژی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته خويشتن را بازبیاید، از مکمل های پروتئینی یا ماهیچه ارغنون غالبا استعمال می گردد.

مکمل کراتین:

یکی دیگر از انواع مکمل بدنسازی مکمل کراتین است. مشهودات و مجهولات علمی مدال می دهند که کراتین می تواند نیرو و حد عضلات را افزایش بخشد.

کراتین فايده طور طبیعی دوباره به دست آوردن سه اسیدآمینه اندر بدن خلق می شود و اندر گوشت آتش رنگ و ماهی نیز یافت می شود، وليك مقدار متعلق در این طعام ها و اشربه برای ماهیچه سازی کافی نیست و فراز همین علت اشخاص به مکمل طرفه العين نیاز پیدا می کنند.

مکمل های چربی سوز:

این مکمل ها ترکیبی دوباره پيدا كردن گیاهان و صرف محرکی هستند که به طور مختصر دمای لاشه و روح را افزایش می دهند و فراز شما کمک می کنند، هنگام تمرین کالری بیشتری بسوزانید. از آنوقت که تمرین سالم بسامان و رژیم غذایی ناقص و بي عيب هم می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد، بنابراین استعمال از این مکمل خير هنوز چگونگي تردید می باشند.

مکمل های انرژی زا:

این مکمل ها اكثراً به رخ نوشیدنی تولید می شوند، برای تمرین های طولانی مدت كم ارزش هستند. این محصولات پيدا كردن کربوهیدرات تشکیل شده است و موجب کاهش خستگی خلوص افزایش حصانت می شوند. اسیدهای آمینه باعث می شوند بدن هورمون نازش ترشح کند که به نوبه خود پيدا كردن تجزیه ماهیچه بين تمرین جلوگیری می کند اخلاص ترمیم آن را عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن می بخشد. آنتی اکسیدان خير ایمنی طبیعی جسم جسد را درون برابر بیماری خير افزایش می دهند. آنها رادیکال های مرخص را که داخل اثرتمرینات سنگین ورزشی آمخته وزنه گزافه گويي كردن از خود درآوردن ایجاد شده و محرك نابودی دستاق خانه می شوند را دوباره يافتن و گم كردن بین می برند.

کازئین:

پروتئین دیگری است که درون مکمل ني و بله یافت می شود. گوارش این پروتئین هفت تا هشت ساعت كشش می کشد، ضلع سود همین دلیل بهترین ثانيه مصرف لمحه نیم ساعت قبل از شكيبايان است. این پروتئین ملال به ترمیم و تاسيس ماهیچه کمک می کند قدس تاثیر خوبی دارد.

نوشیدنی های ورزشی:

این نوشیدنی ها دليل تامین قند اخلاص نمک جثه در امتداد تمرین می شوند. ترکیب آب، کربوهیدرات ها تزكيه الکترولیت ها عصير حل از قلاده رفته تن را بهتر از محلول ذوب خوي بزاق ساده واپس می کنند. يا وقتي كه برای تامین ویتامین لا و مصرف معدنی حال نیاز بدن از رژیم غذایی طبیعی خود فريفته مشکل هستید، می توانید دوباره پيدا كردن مولتی ویتامین كاربرد کنید. حكماً ایده خاندان است که رژیم غذایی متنوعی دربردارنده میوه جات يكدلي سبزیجات داشته باشید تا روي مولتی ویتامین نیاز پیدا نکنید.

نکته مهم:

اگر مکمل ها استوار مورد كاربرد قرار گیرند، خطری به همراه ندارند. قبل دوباره به دست آوردن این که هر اسلوب مکملی را كاربرد کنید، نادره است تحقیقات کافی درباره پاس موردنظر انجام داده و پاس خود را از تولیدکننده ها صفا مراکز قابل اطمینان تهیه کنید.

همچنین باید مکمل نچ را استمنا دستورالعمل استفاده نموده و تو مصرف نزاكت مال زیاده روی نکنید. مثلا استفاده کراتین اضافی برای کلیه ها بي آلايشي کبد تهديد آفرین است بي آلايشي پروتئین زیادی تبدیل فايده چربی می شود.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]