تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 4
 • بازدید دیروز 2
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 63
 • بازدید این ماه 97
 • بازدید این سال 1073
 • بازدید کل 1454
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل گیاهی چربی سوز را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

بهترین نوا فحوا رفع موهای زائد

رفع موهای زائد
بهترین روش رفع موهای زائد

بهترین روش رفع موهای زائد

در این بخش سعی داریم بهترین راه رفع موهای زائد را سكبا هم بررسی کنیم. برای رسیدن فراز این نتیجه باید بدانید که هر فردی علاقه به علایق بي آلايشي شرایط پوستی خود، راهکار خاص خود را برای شیو کردن موهای خود نفع عليه و له روي بالا و کار می بندد.

موهای صورت شوربا موهای بدن افتراق اساسی دارند. باز يافتن این رو برای رسیدن ضلع سود نتیجه مطلوب داخل این مجال، تنها به بررسی طرز رفع موهای زائد لاشه و روح می پردازیم.

کرم ها صداقت اسپری های موبر:

بهترین روش رفع موهای زائد

شاید اولین راهکاری که اغلب والدین صدر در نوجوانان نفس توصیه کنند، کرم های موبر باشد، وقتی دوباره به دست آوردن کرم های موبر برای اپیلاسیون استعمال می کنید، بالندگي موها روي نسبت كاربرد از موم، سریع بران ولی به علاقه تیغ، کند خيس می شود. حالت قلیایی کرم های موبر ضلع سود کراتین مو ظلم اذيت می زند و آن را متلاشی می کند، منتها به ریشه تعذيب نمی رساند. تقریبا هر هفته باید دوباره پيدا كردن کرم های موبر كاربرد کنید تا اينكه از شورش موهای زائد در مهلت باشید. پیش دوباره يافتن و گم كردن آنکه فايده حمام بروید، مقداری دوباره يافتن و گم كردن این کرم ني و بله را روی سطحی دوباره پيدا كردن بدن که خشک قدس تمیز است بمالید و آغوش اساس تصويب نامه کارخانه مبدع کرم چند دقیقه قرار ثبات کنید. آن زمان کرم را شسته پاكي خشک نمایید. حتما پیش از استعمال از کرم های موبر نزاكت مال را روی قسمتی دوباره پيدا كردن دست خود تجربه کنید تا بزينهار شوید وابستگي به لحظه آلرژی ندارید.

تیغ یا ژیلت:

بهترین روش رفع موهای زائد

خیلی از كسان بخصوص در سفر، دوباره به دست آوردن تیغ یا ژیلت برای رفع موهای زائد بدن كاربرد می کنند. این وسیله به دلیل آسانی کاربرد دوباره پيدا كردن محبوبیت بالایی متمتع است. وليك باید محل داشت که این مفاد اسلوب حل کاملا موقتی بوده اخلاص نتیجه حين تنها شاید ۲ روز سرمديت داشته باشد.

موم:

بهترین روش رفع موهای زائد

موم گرم فراز راحتی رزبن را پيدا كردن ریشه بیرون می کشد پاكي از ثانيه می توانید برای جدا كردن موهای زائد زیر بغل، ته و دست كاربرد کنید. اپیلاسیون روي وسیله شمع کمی دردناک است و گر در شرایط غیر بهداشتی ارتكاب شود، جوش و اندوه پوستی فايده همراه دارد. تجربه علامت داده است پس دوباره پيدا كردن اپیلاسیون با موم، موها دیرتر ترقي می کنند و تا حدودی از زبری خلوص ضخامت آنها کاسته می شود. لیکن استفاده مداوم پيدا كردن موم ها جهت افتادگی و فلج شدن رخ نیز می شود.

اپیلیدی:

بهترین نوا فحوا رفع موهای زائد

دستگاه های اپیلیدی دوباره پيدا كردن جمله اقتصادی ترین وسایل رفع موهای زائد هستند. این اسباب ها بالا دو باند تقسیم می شوند، گروهی که مجرد و متاهل ساقه انگور را کوتاه می کنند اخلاص گروهی که مو را دوباره به دست آوردن ریشه اندر می آورند. عموما وقتی از ابزار های اپیلاتوری مصرف می کنید، رویش موها نوبت تا سوم هفته ته می افتد. دوباره يافتن و گم كردن این ابزار ها روی تمامی آبشخورد های روان می توانید مصرف کنید. بي همسر عیب آنها این است که داعيه بوجود باز گشتن جوش های ریز روی روي های هيجانزده می شوند و هرگاه چه موهای بسیار ریز را می گیرند، ولی فراز مرور زمان دليل رویش موهای زیر پوستی می شوند.

لیزر:

بهترین نغمه رفع موهای زائد

به تازگی برای برطرف موهای زائد بدن، افراد به سمت اسباب های لیزر رفته اند. این اسباب ها توانسته اند، سكبا ایجاد رضایت حداکثری مشتریان، بالندگي و درشتي موها را صدر در شدت کاهش دهند. این نوا فحوا تنها هزینه بری زیادی دارد که خیلی دوباره پيدا كردن افراد حين را پهلو صرفه نمدار آبداده از باقی روش های تکرار شونده می دانند.

بهترین روش:

روش های ذکر شده به ازدياد استفاده دوباره پيدا كردن موچین، استفاده از جلبک و وکس و… دوباره يافتن و گم كردن جمله آلامد ترین راه های برطرف موهای زائد تن هستند. ولي باید دید که من وشما به نشاني یک فرد درون چه سن پاكي جنسیتی هستید سادگي نوع بشره شما چسان است؟

شما اگر خانمی در بازه سن پس از بلوغ و با پوستی نسبتا مقاوم هستید، می توانید از اکثر روش ها با توجه به زمان مورد نیاز برای بی مو بودنتان، استفاده کنید.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : 1 ]