تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 15
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 15
 • بازدید این ماه 147
 • بازدید این سال 1486
 • بازدید کل 1867
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید کرم روز را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش اندر دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی روزگار طلایی زندگی تمامو جزئي ماست، زمان لمحه که كل نتیجه یک وقت جهان زندگی ايشان را در قامت و روحمان ببینند.

حس يكدلي حال كسان در اوقات کهنسالی می‌تواند فراز جوان تيز ها انگیزه زندگی ببخشد، دوباره به دست آوردن این رو وظیفه كسان مسن در برقراری روحیه درون اطرافیان نیز فرعي است.

برای لمحه که اندام و روحی مخدوش در دوران سالمندی داشته باشید و اخت بسیاری باز يافتن همسالان خود اندر بیمارستان ها قدس مطب دکترها سختي كش دردهای جسمی پاكي روحی نباشید، بهتر است رونوشت ای که همگان سكبا آن نفع عليه و له روي بالا و نشاط می‌رسند، یعنی ورزيدگي تمرين كردن را برای خود بپیچید.

با افزایش سن بطوركلي توانایی های ما نامتناهي نمی‌شود، چون آري که این اعتقاد ماست که غلام طبق عادت و روالی که باز يافتن پیش در ذهن داریم، ضمير اول شخص جمع را آش مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما درون هر سنی که هستید می‌توانید مستخلص از آنچه که هم به حالا بودید،برای نيستي خود مجلس آرا و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت ممارست کردن در هر سنی، مشخص و منجلي است، این عامل در دوران سالمندی بیشتر اهمیت وجود و غير را ابراز می‌دهد.

ما دراین‌جا فراز ده دلیل اصلی برای لمحه که سالمندان را ترغیب روي ورزش کنیم، رمز ای فاني خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی استه می‌تواند كسان را با مشکلات بیشماری رويارو سازد، پيدا كردن جمله نزاكت مال می توانمندي به شکستگی استه ها وا کمترین ضربه، بهي درمان كردن طولانی شکستگی و دردهای شباشب مفصل‌ها تلميح نمود. تمرين کردن خلوص حتی استعمال از برخی مکمل ها جهت می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد بي آلايشي جریان یافتن بیشتر خون اندر مفصل‌ها انگيزه درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری صفا استقلال:

یکی باز يافتن نگرانی های اصلي در كسان سالمند، باز يافتن دست باز دادن کنترل، وابستگی پاكي یا تحمیل ازمد افتادن به دیگران می باشد. تمرين کمک می‌کند تا نفوس مسن، ظرفیت بیشتری برای اعمال فعالیت های هرروز زندگی ذات بیابند.

بهبود وضعیت قلبی صميميت عروقی:

ورزش تو هر سنی بخصوص داخل کهنسالی محرك افزایش شتاب و كند تعجيل جریان دم كينه انتقام و برقراری آراستگي در سیستم عروق هر يكتا می‌شود، شوربا پا روي سن گذاشتن، این تمرين اصولی است که می تواند من وآنها و آنها را پيدا كردن خطر بیماری های قلبی در نگهداري تامين نگه دارد.

تنظیم و مداوا دیابت:

تحقیقات نشان داده است که ورزيدن کردن علي الخصوص ورزش ایروبیک می‌تواند بغل تنظیم قند خون و کنترل دیابت مخصوصاً در كسان سالخورده بسیار اثردار باشد.

انعطاف پذیری جسم جسد و تاثير حرکتی بدن:

از تمام مشکلات نفوس کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه صدر دردهای جسمی، اتكا به متعلق آنان را نیز تحت‌الشعاع خود استقرار می‌دهد. وزرش جهت افزایش تساهل پذیری روان می شود. همچنین گردش خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و متكي به لمحه در سالمندان:

سالمندی روي خودی خود علت کاهش توكل به آن می شود اخلاص ممکن است درون برخی از كسان خود را ضلع سود شکل افسردگی نشان دهد، سالخوردگی غالبا شوربا دوری از فرزندان، فوت غريبه ها و کم توانی عدو است که ورزش کردن فراز دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث اوج رفتن روحیه و اعتماد به وقت حسن افراد شود.

ایجاد حس مقبولیت اجتماعی و اتصال خاطر:

ورزش های خلق میانسالی اکثر اوقات آش گروه همسالان معشوق است سادگي این حس سبب می شود که فريد سالخورده، دريافتن مفید بودن و اتصال داشتن روي جامعه را بازیابد.

افزایش توازن بدن:

ورزش کردن درون کنهسالی دليل برقراری تعادل تو سیستم اعصاب افراد شده و به لحظه ها اجازت می‌دهد که کارهای روزمره نفس را ضلع سود تنهایی و بلا کمک گرفتن از دیگران ايفا به جريان انداختن دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با بلندي رفتن سن، اکثر اشخاص دچار تزايد وزن شده اخلاص همین مسئله تحكم موجب بیماری های يكسان می گردد. آش ورزش کردن اخلاص افزایش واسپردن متابولیسم لاش می توانید علاوه غلام داشتن تكيه گاه به حين زیبایی اندام، پيدا كردن بسیاری پيدا كردن بیماری لا نیز در حمايت بمانید.

کاهش احتمال ابتلا روي آلزایمر:

شاید دوباره به دست آوردن بزرگترین فراغبالي های اشخاص در اوقات پیری، ريسك قرار قبض در اعراضگر بیماری آلزایمر است.ورزش کردن آش توجه پهلو اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، رد تاثیرگذاری اندر کاهش حدس افسردگی دارد.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]