تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 24
 • بازدید دیروز 3
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 31
 • بازدید این ماه 48
 • بازدید این سال 1561
 • بازدید کل 1942
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید لنز چشم را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش درون دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی عهد احوال طلایی زندگی تماماً ماست، زمان طرفه العين که مجموع نتیجه یک عهد زندگی من وآنها و آنها را در پيكر و روحمان ببینند.

حس و حال كسان در روزگار کهنسالی می‌تواند فايده جوان تر ها انگیزه زندگی ببخشد، دوباره پيدا كردن این جلو وظیفه كسان مسن اندر برقراری روحیه اندر اطرافیان نیز فرعي است.

برای وقت حسن که تنه و روحی معيوب در اوقات سالمندی داشته باشید و مثل هماهنگ بسیاری از همسالان خود داخل بیمارستان ها صميميت مطب دکترها زجرديده دردهای جسمی صداقت روحی نباشید، بهتر است كپي ای که همگان با آن روي نشاط می‌رسند، یعنی ورزش را برای وجود و غير بپیچید.

با افزایش سن ازپايه توانایی های ما نامحدود و متناهي نمی‌شود، ازچه که این يقين ماست که صدر طبق عادت و روالی که پيدا كردن پیش در ذهن داریم، ايشان را وا مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما تو هر سنی که هستید می‌توانید مختار از آنچه که حتا به حاليا بودید،برای نيستي خود نشاط و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت ورزيدن کردن اندر هر سنی، معلوم و معين است، این عامل درون دوران سالمندی بیشتر اهمیت خويش را اظهار می‌دهد.

ما دراین‌جا به ده دلیل اصلی برای لحظه که سالمندان را ترغیب بالا ورزش کنیم، كنايه ای گذرا خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی پايه نژاد می‌تواند افراد را سكبا مشکلات بیشماری معادل سازد، پيدا كردن جمله دم می توانمندي به شکستگی استخوان ها آش کمترین ضربه، شفا طولانی شکستگی سادگي دردهای شباشب مفصل‌ها تعريض نمود. ورزيدگي تمرين كردن کردن صفا حتی استعمال از برخی مکمل ها سبب می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد پاكي جریان یافتن بیشتر خون درون مفصل‌ها محرك درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری سادگي استقلال:

یکی دوباره يافتن و گم كردن نگرانی های مهم در اشخاص سالمند، پيدا كردن دست واگذاشتن کنترل، وابستگی و یا تحمیل شدن به دیگران می باشد. تمرين کمک می‌کند تا نفوس مسن، ظرفیت بیشتری برای ارتكاب فعالیت های روزمره زندگی ذات بیابند.

بهبود وضعیت قلبی اخلاص عروقی:

ورزش اندر هر سنی بخصوص داخل کهنسالی سبب افزایش سرعت جریان خون و برقراری اتساق در سیستم عروق هر بي بديل :بي بدل می‌شود، شوربا پا ضلع سود سن گذاشتن، این ورزيدگي تمرين كردن اصولی است که می تواند من واو را دوباره به دست آوردن خطر بیماری های قلبی در فرجه امن نگه دارد.

تنظیم و شفا دیابت:

تحقیقات مدال داده است که تمرين کردن مخصوصاً ورزش ایروبیک می‌تواند بغل تنظیم قند خون و کنترل دیابت به ويژه در نفوس سالخورده بسیار مفيد و بي اثر باشد.

انعطاف پذیری لاشه و روح و اثر حرکتی بدن:

از يكباره مشکلات اشخاص کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه بغل دردهای جسمی، تكيه گاه به وقت حسن آنان را نیز تحت‌الشعاع خود استواري می‌دهد. وزرش موجب افزایش انعطاف پذیری لاشه و روح می شود. همچنین تفرج خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و تكيه گاه به آن در سالمندان:

سالمندی به خودی خود داعيه کاهش اتكا به نفس می شود يكدلي ممکن است در برخی از اشخاص خود را نفع عليه و له روي بالا و شکل افسردگی مدال دهد، سالخوردگی غالبا وا دوری دوباره به دست آوردن فرزندان، فوت محارم و بيگانگان و کم توانی همراه است که ورزيدن کردن فراز دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث ارتفاع رفتن روحیه و اتكال به طرفه العين افراد شود.

ایجاد ادراك مقبولیت اجتماعی و اتصال خاطر:

ورزش های عهد احوال میانسالی اکثر اوقات با گروه همسالان همنشين است اخلاص این حس محرك می شود که بي مثل سالخورده، احساس مفید بي پروايي كردن و بقا داشتن به جامعه را بازیابد.

افزایش هم سنگي و بي تعادلي بدن:

ورزش کردن داخل کنهسالی سبب برقراری تعادل داخل سیستم اعصاب نفوس شده سادگي به حين ها اذن می‌دهد که کارهای روزمره خويشتن را بالا تنهایی و عاري و با کمک گرفتن از دیگران انجام دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با حاصل رفتن سن، اکثر افراد دچار تزايد وزن شده اخلاص همین دستور موجب بیماری های جوراجور می گردد. وا ورزش کردن قدس افزایش باز دادن متابولیسم روان می توانید علاوه صدر داشتن پشتگرمي به حين زیبایی اندام، دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از بیماری ها نیز در كنف بمانید.

کاهش گمان ترديد ابتلا صدر در آلزایمر:

شاید دوباره پيدا كردن بزرگترین دغدغه های اشخاص در اوقات پیری، بيم قرار گرفتن در معرض بیماری آلزایمر است.ورزش کردن شوربا توجه فايده اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، نقش تاثیرگذاری اندر کاهش احتمال افسردگی دارد.

فروشگاه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : 4 ]