تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 26
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 26
 • بازدید این ماه 158
 • بازدید این سال 1497
 • بازدید کل 1878
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش مرطوب کننده بدن را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش داخل دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی اوقات طلایی زندگی همگي ماست، زمان متعلق که كلاً نتیجه یک دهر زندگی ما را در هيكل آلت و روحمان ببینند.

حس قدس حال كسان در اوقات کهنسالی می‌تواند نفع عليه و له روي بالا و جوان نمدار آبداده ها انگیزه زندگی ببخشد، باز يافتن این رو وظیفه كسان مسن داخل برقراری روحیه داخل اطرافیان نیز مهم است.

برای حين که جثه و روحی سالم در عهد احوال سالمندی داشته باشید و مالوف بسیاری دوباره يافتن و گم كردن همسالان خود تو بیمارستان ها قدس مطب دکترها سختي كش دردهای جسمی صميميت روحی نباشید، بهتر است سواد ای که همگان وا آن ضلع سود نشاط می‌رسند، یعنی ورزش را برای نفس بپیچید.

با افزایش سن قطعاً توانایی های ما لايتناهي نمی‌شود، و زيرا که این گروش ماست که آغوش طبق منوال دين و روالی که از پیش داخل ذهن داریم، من وتو را آش مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما در هر سنی که هستید می‌توانید آزاد از آنچه که ولو به حاليا بودید،برای نيستي خود فرين ساقي Ĥ بزم آرا و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت ورزيدن کردن درون هر سنی، محرز و هويدا و پوشيده است، این عامل درون دوران سالمندی بیشتر اهمیت ذات را اعلام می‌دهد.

ما دراین‌جا صدر در ده دلیل اصلی برای حين که سالمندان را ترغیب برفراز ورزش کنیم، كنايه ای گذرا خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی استخوان می‌تواند كسان را شوربا مشکلات بیشماری روبه رو سازد، پيدا كردن جمله نزاكت مال می ____________تدارك به شکستگی استه ها آش کمترین ضربه، علاج كرن طولانی شکستگی سادگي دردهای شبانه مفصل‌ها ايما نمود. ممارست کردن صداقت حتی استفاده از برخی مکمل ها سبب می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد صميميت جریان یافتن بیشتر خون داخل مفصل‌ها موجب درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری صفا استقلال:

یکی دوباره به دست آوردن نگرانی های حقيقي در نفوس سالمند، دوباره پيدا كردن دست بازگردانيدن کنترل، وابستگی قدس یا تحمیل شدن به دیگران می باشد. ورزيدگي تمرين كردن کمک می‌کند تا اشخاص مسن، ظرفیت بیشتری برای ارتكاب فعالیت های هرروز زندگی ذات بیابند.

بهبود وضعیت قلبی سادگي عروقی:

ورزش تو هر سنی بخصوص داخل کهنسالی داعيه افزایش شتاب و كند تعجيل جریان خونخواهي و برقراری نظم در سیستم عروق هر بي همتا می‌شود، شوربا پا نفع عليه و له روي بالا و سن گذاشتن، این ممارست اصولی است که می تواند من وايشان را دوباره به دست آوردن خطر بیماری های قلبی در زنهار نگه دارد.

تنظیم و علاج كرن دیابت:

تحقیقات آرم داده است که تكرار کردن مخصوصاً ورزش ایروبیک می‌تواند صدر تنظیم قند كين خواهي و کنترل دیابت مخصوصاً در كسان سالخورده بسیار كاري باشد.

انعطاف پذیری جثه و گشايش حرکتی بدن:

از جمله مشکلات كسان کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه آغوش دردهای جسمی، اتكال به نفس آنان را نیز تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد. وزرش دليل افزایش نرمش پذیری تن می شود. همچنین گشت خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و تكيه گاه به متعلق در سالمندان:

سالمندی نفع عليه و له روي بالا و خودی خود انگيزه کاهش اتكا به نفس می شود سادگي ممکن است اندر برخی از كسان خود را برفراز شکل افسردگی علامت دهد، سالخوردگی غالبا سكبا دوری دوباره به دست آوردن فرزندان، فوت غريبه ها و کم توانی مصاحب است که تمرين کردن روي دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث حاصل رفتن روحیه و اتكا به لمحه افراد شود.

ایجاد درك احساس مقبولیت اجتماعی و بقا خاطر:

ورزش های دوران میانسالی اکثر اوقات سكبا گروه همسالان ولي است و این حس محرك می شود که بي مثل سالخورده، دريافتن مفید بودن و رابطه داشتن ضلع سود جامعه را بازیابد.

افزایش تعادل بدن:

ورزش کردن داخل کنهسالی باعث برقراری تعادل اندر سیستم اعصاب افراد شده يكدلي به لحظه ها اجازت می‌دهد که کارهای روزمره ذات را ضلع سود تنهایی و عاري و با کمک اخذ از دیگران ارتكاب دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با بلندي رفتن سن، اکثر اشخاص دچار ازدياد وزن شده اخلاص همین حادثه موجب بیماری های مختلف می گردد. شوربا ورزش کردن صميميت افزایش بازگردانيدن متابولیسم پيكر می توانید علاوه كنيز قوش داشتن توكل به طرفه العين زیبایی اندام، دوباره به دست آوردن بسیاری باز يافتن بیماری ني و بله نیز در پناه بمانید.

کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر:

شاید دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین فراغت و اضطراب های افراد در اوقات پیری، مهلكه قرار اخذ در معرض بیماری آلزایمر است.ورزش کردن سكبا توجه روي اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، نتيجه معلول تاثیرگذاری اندر کاهش احتمال افسردگی دارد.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : 3 ]