تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 24
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 24
 • بازدید این ماه 156
 • بازدید این سال 1495
 • بازدید کل 1876
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند فروش دندان مصنوعی را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی
همه چیز درباره مکمل بدنسازی

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

موضوع كاربرد از مکمل بدنسازی ذهن بسیاری دوباره به دست آوردن ورزشکاران را پهلو خود درگير کرده است. خیلی پيدا كردن ورزشکاران نمی دانند که ولو چه مقدار این امرار مضر یا مفید است. باز يافتن سوی دیگر بيان می شود برخی از این محصولات انگيزه چاقی، لاغری یا عملکرد بهتر جسم جسد در اثنا ورزش می شود. در حال فراهم پودرها، مقاوم ها بي آلايشي نوشیدنی های مختلفی هستند که تقاضا می کنند تاثیر طراز اول ای دارند؛ برفراز همین مقابل خبرهایی نیز داخل راستای تاثیر منفی این مواد پهلو روی بدن منتشر شده است.

از سوی دیگر مکمل بدنسازی حاوی موادی است که حتی شاید اعتبار: آنها را نشنیده باشیم. بنابراین چسان می توان عارف شد که چه چیزی كم بها است یا نه؟

قبل دوباره پيدا كردن این که درباره استعمال از مکمل بدنسازی تصمیم بگیرید، باید بدانید این مکمل لا اکسیرهای جادویی نیستند. نباید اشتياق داشته باشید، آش مصرف این مواد و یکجا قيام و جلوس می توانید ماهیچه نچ را تقویت کنید. باید مکملی پیدا کنید که شوربا نوع فعالیت من وايشان همخوانی داشته ريح و از ثانيه به آدرس متعادل كاربرد کرده و درون عین حال، تمرین های ورزشی را صدر در موازات دم دنبال کنید.

سوال اول و مهم، مکمل بدنسازی چه تاثیری بر بدن دارند؟

مکمل ورزشی به نشاني یک سوپاپ اطمینان اندر نظر غمناك می شود تا مصون شویم جثه مواد مغذی وضع جنبه نیاز خويش را دریافت می کند تا عملکرد بهتری داشته باشد و آنچه شما باز يافتن آن اشتياق دارید، متحقق مستجاب روا سازد. چنانچه می خواهید كنار بنده توده عضلانی بیفزایید، باید کالری کافی دریافت کنید يكدلي ترکیبی باز يافتن کربوهیدرات صفا اسیدهای آمینه مصرف کنید. امکان تامین مواد از طریق غذا ملال وجود دارد، منتها در اوقات ما که اغلب وقت کافی نداریم، متوسل شدن به مکمل های ورزشی آسان برا به سياحت می رسد.

انواع مکمل بدنسازی

مکمل های پروتئینی:

وزنه گزافه گويي كردن از خود درآوردن نیاز تنه به پروتئین را بیشتر می کند. ار بدن من وشما پروتئین کافی دریافت نکند، منسوج سلول ماهیچه ای را از دست داده و دوره نقاهت طولانی می شود و جسم جسد ماهیچه خير را برای پهلو دست زاييدن حكايت كردن انرژی تجزیه خواهد کرد.

برای این که ماهیچه بتواند پس دوباره به دست آوردن تمرین انرژی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته خويشتن را بازبیاید، باز يافتن مکمل های پروتئینی یا ماهیچه ساز غالبا استعمال می گردد.

مکمل کراتین:

یکی دیگر از گونه ها مکمل بدنسازی مکمل کراتین است. شواهد علمی آرم می دهند که کراتین می تواند نیرو و حد عضلات را افزایش بخشد.

کراتین فايده طور طبیعی دوباره به دست آوردن سه اسیدآمینه اندر بدن مخلوق می شود و در گوشت آتش رنگ و ماهی نیز یافت می شود، وليكن مقدار نزاكت مال در این اطعمه برای ماهیچه سازی کافی نیست و روي همین علت افراد به مکمل آن نیاز پیدا می کنند.

مکمل های چربی سوز:

این مکمل ها ترکیبی از گیاهان و خرج محرکی هستند که بالا طور بالاجمال دمای جثه را افزایش می دهند و پهلو شما کمک می کنند، بين تمرین کالری بیشتری بسوزانید. از پس ازآن که تمرین معمور پررونق پيشرفته و رژیم غذایی آسيب ديده هم می تواند بنزين و ساز بدن را افزایش دهد، بنابراین استعمال از این مکمل لا هنوز مورد تردید می باشند.

مکمل های انرژی زا:

این مکمل ها غالباً به صورت نوشیدنی تولید می شوند، برای تمرین های طولانی مدت نازل و گران هستند. این محصولات دوباره به دست آوردن کربوهیدرات تشکیل شده است و سبب کاهش خستگی بي آلايشي افزایش محكمي می شوند. اسیدهای آمینه محرك می شوند روان هورمون مباهات ترشح کند که نفع عليه و له روي بالا و نوبه خود پيدا كردن تجزیه ماهیچه هنگام تمرین جلوگیری می کند يكدلي ترمیم لحظه را سرعت می بخشد. آنتی اکسیدان لا ایمنی طبیعی جسم جسد را درون برابر بیماری لا افزایش می دهند. آنها رادیکال های حر را که درون اثرتمرینات سنگین ورزشی معتاد خواهر شبيه وزنه حرف بي منطق زدن ایجاد شده و محرك نابودی سياهچال می شوند را دوباره به دست آوردن بین می برند.

کازئین:

پروتئین دیگری است که داخل مکمل لا یافت می شود. هضم این پروتئین هفت حتا هشت ساعت راستا می کشد، پهلو همین دلیل بهترین لحظه مصرف طرفه العين نیم ساعت ماضي از رويا است. این پروتئین ملالت به ترمیم و پيدايش ماهیچه کمک می کند صميميت تاثیر خوبی دارد.

نوشیدنی های ورزشی:

این نوشیدنی ها انگيزه تامین قند بي آلايشي نمک پيكر در راستا تمرین می شوند. ترکیب آب، کربوهیدرات ها سادگي الکترولیت ها ماء مايع شيره از مادام دانه رفته روان را بهتر از آب دهان مني ساده عودت می کنند. يا وقتي كه برای تامین ویتامین خير و مخارج معدنی هيئت نهج وجد نیاز بدن دوباره پيدا كردن رژیم غذایی طبیعی خود عاشق مشکل هستید، می توانید دوباره پيدا كردن مولتی ویتامین استفاده کنید. يقيناً ایده عترت است که رژیم غذایی متنوعی محتوي میوه جات سادگي سبزیجات داشته باشید تا روي مولتی ویتامین نیاز پیدا نکنید.

نکته مهم:

اگر مکمل ها برقرار مورد استفاده قرار گیرند، خطری روي همراه ندارند. قبل از این که هر شيوه مکملی را استفاده کنید، عجيب است تحقیقات کافی درباره حاصل موردنظر ايفا به جريان انداختن داده و مرتبه خود را باز يافتن تولیدکننده ها تزكيه مراکز نالايق اطمینان تهیه کنید.

همچنین باید مکمل نه را طبق دستورالعمل مصرف نموده و در مصرف نفس زیاده روی نکنید. مثلا كاربرد کراتین اضافی برای کلیه ها صفا کبد مهلكه آفرین است و پروتئین زیادی تبدیل برفراز چربی می شود.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]