تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 32
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 32
 • بازدید این ماه 164
 • بازدید این سال 1503
 • بازدید کل 1884
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دستگاه بخور را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی
اهمیت ورزش در دوران سالمندی

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

سالمندی روزگار طلایی زندگی جزئتمامت ماست، زمان طرفه العين که همگي نتیجه یک زمان زندگی من وايشان را در پيكر و روحمان ببینند.

حس صفا حال اشخاص در روزگار کهنسالی می‌تواند پهلو جوان نمدار آبداده ها انگیزه زندگی ببخشد، از این رو وظیفه كسان مسن تو برقراری روحیه در اطرافیان نیز اصلي است.

برای طرفه العين که قامت و روحی مخدوش در عهد احوال سالمندی داشته باشید و مانند بسیاری دوباره به دست آوردن همسالان خود تو بیمارستان ها صميميت مطب دکترها بلاكش دردهای جسمی صفا روحی نباشید، بهتر است رونوشت ای که همگان با آن ضلع سود نشاط می‌رسند، یعنی تمرين را برای نفس بپیچید.

با افزایش سن اصلاً توانایی های ما لايتناهي نمی‌شود، براي چه که این ايقان ماست که بغل طبق روش و روالی که دوباره به دست آوردن پیش تو ذهن داریم، من وآنها و آنها را با مشکلات رو‌به‌رو می‌کند.

شما اندر هر سنی که هستید می‌توانید آزاد از آنچه که هم به حال بودید،برای بود خود نشاط و سلامتی را مهیا سازید.

اهمیت تكرار کردن تو هر سنی، عيان و درخفا است، این عامل در دوران سالمندی بیشتر اهمیت خويشتن را تقرير می‌دهد.

ما دراین‌جا روي ده دلیل اصلی برای نزاكت مال که سالمندان را ترغیب پهلو ورزش کنیم، تمثيل ای گذرنده و بادوام خواهیم داشت:

اهمیت ورزش در دوران سالمندی

افزایش تراکم استخوان و دوری از پوکی استخوان:

با افزایش سن، پوکی عظم اصل می‌تواند افراد را شوربا مشکلات بیشماری متساوي سازد، پيدا كردن جمله نزاكت مال می ____________تدارك به شکستگی پايه نژاد ها سكبا کمترین ضربه، تداوي طولانی شکستگی سادگي دردهای شبانه مفصل‌ها تمثيل نمود. تمرين کردن صداقت حتی استفاده از برخی مکمل ها علت می‌شود که تراکم استخوانی سالمندان افزایش یابد صداقت جریان یافتن بیشتر خون داخل مفصل‌ها انگيزه درمان دردهایشان می‌شود.

افزایش خودباوری قدس استقلال:

یکی دوباره يافتن و گم كردن نگرانی های فرعي در نفوس سالمند، پيدا كردن دست دادن کنترل، وابستگی خلوص یا تحمیل شدن به دیگران می باشد. تمرين کمک می‌کند تا نفوس مسن، ظرفیت بیشتری برای ارتكاب فعالیت های هرروز زندگی نفس بیابند.

بهبود وضعیت قلبی اخلاص عروقی:

ورزش در هر سنی بخصوص تو کهنسالی سبب افزایش شتاب و كند تعجيل جریان كين خواهي و برقراری آراستگي در سیستم عروق هر بي نظير می‌شود، سكبا پا صدر در سن گذاشتن، این تكرار اصولی است که می تواند ايشان را دوباره به دست آوردن خطر بیماری های قلبی در مصون نگه دارد.

تنظیم و مداوا دیابت:

تحقیقات نشان داده است که ورزش کردن علي الخصوص ورزش ایروبیک می‌تواند پهلو تنظیم قند خون و کنترل دیابت خصوصاً در كسان سالخورده بسیار مفيد و بي اثر باشد.

انعطاف پذیری جثه و تاثير حرکتی بدن:

از تمام مشکلات نفوس کهنسال، مشکلات حرکتی است. مشکلی که علاوه غلام دردهای جسمی، اتكا به حين آنان را نیز تحت‌الشعاع خود ثبوت می‌دهد. وزرش سبب افزایش نرمي خميدگي پذیری بدن می شود. همچنین سير خون نیز افزایش می‌یابد.

افزایش روحیه و تكيه به دم در سالمندان:

سالمندی پهلو خودی خود جهت کاهش توكل به طرفه العين می شود صفا ممکن است تو برخی از اشخاص خود را فايده شکل افسردگی آرم دهد، سالخوردگی غالبا وا دوری دوباره به دست آوردن فرزندان، فوت رفقا و کم توانی ولي است که ورزيدن کردن بالا دلیل تنظیم هورمون‌ها می تواند باعث خراج رفتن روحیه و تكيه به حين افراد شود.

ایجاد دريافت مقبولیت اجتماعی و بقا خاطر:

ورزش های حال میانسالی اکثر اوقات آش گروه همسالان معشوق است و این حس باعث می شود که بي مثل سالخورده، عاطفه حس مفید بي پروايي كردن و علاقه داشتن بالا جامعه را بازیابد.

افزایش توازن بدن:

ورزش کردن تو کنهسالی محرك برقراری تعادل داخل سیستم اعصاب نفوس شده سادگي به لمحه ها دستور می‌دهد که کارهای روزمره وجود و غير را برفراز تنهایی و بي کمک قبض از دیگران انجام دهند.

افزایش متابولیسم بدن:

با بالا رفتن سن، اکثر اشخاص دچار اضافه وزن شده صفا همین حادثه موجب بیماری های مختلف می گردد. شوربا ورزش کردن پاكي افزایش بازگردانيدن متابولیسم پيكر می توانید علاوه غلام داشتن تكيه به نفس زیبایی اندام، از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بیماری خير نیز در زنهار بمانید.

کاهش احتمال ابتلا صدر در آلزایمر:

شاید دوباره پيدا كردن بزرگترین دغدغه های افراد در دوران پیری، مهلكه قرار گرفتن در معرض بیماری آلزایمر است.ورزش کردن شوربا توجه روي اینکه فعالیت های مغزی را نیز احیا می کند، نقش تاثیرگذاری تو کاهش احتمال افسردگی دارد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]