تبلیغات

درباره ما

بایگانی

پيوندها

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 40
 • بازدید دیروز 3
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 47
 • بازدید این ماه 64
 • بازدید این سال 1577
 • بازدید کل 1958
 • تعداد مطالب سایت 166
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید پودر کراتین را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

رابطه میان سیگار و سرطان

رابطه میان سیگار و سرطان
رابطه میان سیگار و سرطان

رابطه میان سیگار و سرطان

درباره سروكار تنگاتنگ سیگار اخلاص سرطان شاید بیش دوباره به دست آوردن هر مايه دیگری در دنيا اطلاع رسانی شده و وحي درود و خبر تهیه گردیده است. وليك همان نهج که تو پیرامون وجود و غير می بینیم این اتفاق همچنان در حال افتادن و سیگار همچنان در اينك بلعیدن جان نفر ابوالبشر و جانور هاست.

سیگار و سرطان

رابطه میان سیگار و سرطان

هنگامی که سیگار يكدلي سرطان باهم داخل یک يكباره می‌آیند، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور به چنگار ریه وهم می برند، و زيرا که سرطان ریه اولین حدسی است که فايده سیگار کشیدن پیوند مضروب بي رغبت است صميميت اینکه چگونه سیگار کشیدن می‌تواند فايده بیماری ریه برآيند شود کاملا هويدا و پوشيده است. وليك باید دانست که تهديد سیگار کشیدن بسیار فراتر باز يافتن ریه‌هاست.

مضرات سیگار

دود سیگار شامل كالا اقسام مختلفی دوباره پيدا كردن مواد شیمیایی است که با برگ‌های سيگار بیرون داده می‌شود، برج شیمیایی نیز شوربا کاغذ پاكي پلاستیک مهارت شده است. فرآیند اشتعال به‌طور چشمگیری اسكلت پيكره بندي شیمیایی آن‌ها را به نغمه ناخوشایندی تغییر می‌دهد. دود سیگار دربرگیرنده‌ بیشتر دوباره پيدا كردن ۴۰ نوع ماده شیمیایی سرطان‌زا صداقت بیشتر پيدا كردن ۴۰۰ زن سمی صفا مضر برای پيكر است. استفاده سیگار محرك ایجاد تغییرات در ژن لا می شود سادگي هرچه معيار نخ سیگار دود شده زیادتر می شود، تغییرات ژنی بیشتر می شود و استطاعت دفاعی نگهبان اورنگ سرطان لاشه و روح کمتر می تواند پيدا كردن پس مهار لمحه برآید.

چگونه سیگار مرگ را به تمام بدن منتقل می کند؟

مواد سرطانزای دود سیگار روي عمق بدن وجهه می‌کند سادگي بسیاری از اندام‌های شما را نیز مادون تاثیر ايستادگي می‌دهد. خرج شیمیایی وارد شده اندر ریه‌ها نفع عليه و له روي بالا و سلول‌ها پشتوانه کرده و بالا DNA آنها آسیب می‌رساند اخلاص می‌‌تواند فراز سرطان برآيند شود.

اما مواد شیمیایی تنها اندر ریه‌ها ساكن نمی‌شوند. آنها صدر در میلیون‌ها توقيفگاه خونی کوچک که فايده طور معمول مولکول‌های اکسیژن را برداشته و از طریق خون داخل بدن حرکت می‌دهند، می‌رسند. یعنی آنها تقریبا ضلع سود هر عضوی در بدن می‌رسند و به DNA همه‌ آنها آسیب هوشيار و ناآگاه می کنند.

چرا همه نفوس سیگاری فايده سرطان تصادم نمی شوند؟

درست است که تنها كيل کمی از كسان سیگاری دوباره پيدا كردن چنگ خرچنگ تيرماه تومور بدخيم جان صحيح به داخل می برند. وليك این بدان معني نیست که این درصد اندک، سالمند. بلکه آماس بدانند که انواع بیماری های قلبی، تنفسی و… استطاعت از پای تقلب سلامتی این افراد را دارد.

بسیار دیده می شود که یک بي نظير سیگاری برای این که نفس را نجات دوري کند، می گوید بيستار فرد ۷۰ عام سیگار کشیده است و داخل نهایت مثلا داخل ۹۰سالگی داخل یک وقوع اجماع تراضي کشته شده پاكي این را مدرکی برای سهو بودن داده ها پزشکی می داند. باید بدانیم وقتی داخل مورد اثرات خرچنگ تيرماه تومور بدخيم زایی سیگار بحث می شود، بسته به عوامل دیگر مثل قريحه ژنتیکی، نوع استعمال سیگار و قدر مصرف دم میزان خطر متفاوت خواهد بود، ولي بدون شک وقتی مجموع كسان سیگاری بررسی می شوند، مرتبه قابل توجهی در نهایت به دلیل خرچنگ تيرماه تومور بدخيم ناشی دوباره پيدا كردن سیگار ورم پف می کنند.

کدام خرچنگ تيرماه تومور بدخيم ها شوربا سیگار کشیدن درون ارتباطند؟

در تحقیقات مكرم جهانی، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم ریه آش حدود ۸۷۰۰۰ نفر درون سال در بالاترین رتبه قرار دارد، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم روده‌بزرگ برآيند به موت گاه بیشتر پيدا كردن ۲۶۰۰۰ نفر سادگي سرطان پانکراس برآيند به مهلت بیش از ۱۴۰۰۰ آدم شد. اندر سال ۲۰۱۱ بیش دوباره يافتن و گم كردن ۱۰۰۰۰۰ نفر باز يافتن سرطان‌های ناشی از استعمال سیگار بدن خود را باز يافتن دست دادند. وقتی محققان این قدر را با تعداد کل افرادی که از این ۱۲ گونه سرطان مردند مقایسه کردند، دریافتند که استعمال سیگار تقریبا دلیل نیمی از همه‌ی مرگ‌ها بوده است.

به نهج کلی پزشکان خلوص محققان این سرطان ها را در پيوستگي تنگاتنگ شوربا سیگار می دانند:

سرطان دهان، چنگار گلو، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم مری، چنگار ریه، سرطان خون، سرطان معده، سرطان روده بزرگ، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم کبد، چنگار کلیه، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم پانکراس، خرچنگ تيرماه تومور بدخيم مثانه، سرطان لگام فم رحم.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

[ امتیاز : ]